Zastanawiałeś się kiedyś, jak w prosty sposób zapewnić sobie dodatkowy dochód? Nie koniecznie duży. Niech to będzie choćby 100 zł dziennie. W skali miesiąca daje nam to już 3000 zł, a więc dla niektórych będzie to dodatkowa wypłata. Pracując przez internet już od blisko 20 lat, mogę podpowiedzieć Tobie, w jaki sposób możesz zarobić dodatkowe 100 zł dziennie, wykorzystując do tego celu internet.

Oczekiwania niektórych osób nie są wysokie. Owszem, większość z nas marzy o ogromnych pieniądzach, ale jednocześnie patrzy na świat realnie. Przecież tylko nieliczni spośród nas, mogą otwarcie powiedzieć, że są milionerami. Niestety nie każdy odnosi tak ogromny sukces, choć teoretycznie patrząc, każdy ma w swoim życiu taką szansę. Niektórzy, choć gdzieś podświadomie marzą o tym, by zarobić ogromne pieniądze, to mają bardziej przyziemne oczekiwania np. jak zarobić w Internecie realne pieniądze.

Ja pracuję w ten sposób oraz na własną rękę już od blisko 20 lat i wiedzę na temat przekazałem w mojej książce Jak REALNIE zarabiać w Internecie, w której opisuję jak zarobić pieniądze w internecie. Zaczynałem od zarabiania kilkuset złotych miesięcznie, a udało mi się dobrnąć do momentu, gdzie ten przychód wynosił blisko 30 tysięcy złotych miesięcznie. Oczywiście zapewnienie sobie takich wyników, tym bardziej każdego miesiąca wymagało odpowiedniego nakładu czasu oraz nauki.

Jak znaleźć realne sposoby na zarabianie w internecie?

Pamiętam doskonale, kiedy ja poszukiwałem pierwszych informacji na temat zarabiania w internecie. Było to ponad 20 lat temu, czyli okolice 2000 roku. Internet w Polsce dopiero raczkował, a połączenia z siecią możliwe były praktycznie jedynie przez modem telefoniczny. Nie było to tanie rozwiązanie, ponieważ płaciło się za każdy impuls telefoniczny, który trwał 3 minuty (w nocy było to 6 minut). Niestety pomimo moich usilnych poszukiwań jedynymi sposobami na zarabianie w internecie, jakie wówczas znalazłem, było wypełnianie ankiet, czy klikanie w bannery w programach pokroju Autosurf. Jak się pewnie domyślacie, takie działania nie przyniosły mi zbyt dużo dodatkowych pieniążków. Było to może co najwyżej 1 czy 2 zł dziennie. Szukałem jednak dalej, i z czasem udało mi się znaleźć własną drogę do zarabiania w necie.

W jaki sposób można zarabiać 100 zł dziennie przez internet?

1000 zł miesięcznie przez internet

Gdyby cofnąć się do wspomnianego 2000 roku, zarobienie 100 zł na dzień przez internet uznano by za niezły wyczyn. Pracując na etacie w tym okresie, zarabiałem nie więcej jak 600 zł miesięcznie, więc uzyskanie dodatkowych 3000 zł miesięcznie byłoby czymś niesamowitym.

Tymczasem 20 lat później, zarobienie dodatkowych 3000 zł miesięcznie przez internet nie musi być jakimś specjalnie dużym wyczynem. Owszem, dla osoby, która stawia swoje pierwsze kroki, próbując zarabiać przez internet, może to nie być takie proste. Choćby z tego powodu, że nie będzie ona wiedziała jaką drogą ma podążać i od czego w ogóle ma zacząć. Mogę więc jedynie podpowiedzieć, jak z mojej perspektywy zarobienie dodatkowych 100 zł dziennie przez internet mogłoby okazać się możliwe.

Sposoby na realne zarabianie 100 zł dziennie przez internet

Jestem osobą, która pracując w internecie, bazuje głównie na własnych stronach internetowych oraz programach afiliacyjnych. A więc promuję konkretne usługi i produkty dostępnych w programach partnerskich, do których każdy z nas może dołączyć, nawet nie posiadając własnej firmy. Następnie, w zamian za określone działania otrzymujemy prowizję. Najczęściej jest ona wypłacana za sprzedaż konkretnego produktu (np. 5 czy 10% prowizji od sprzedaży). Może to być prowizja za wypełnienie wniosku CPL (od 5 zł do nawet 80 zł). I na tej podstawie mogę Ci teraz nakreślić, w jaki sposób mógłbyś zarobić 100 zł dziennie, podejmując podobne działania do moich. Musisz jednak przyjąć założenie, że posiadasz lub stworzysz swoją własną stronę internetową.

Na koniec podam Ci jednak kilka dodatkowych metod zarabiania 100 zł dziennie, które nie wymagają posiadanie własnej strony www.

Metody umożliwiające zarobienie 100 zł dziennie posiadając własną stronę www lub bloga

programy partnerskie

 • Promocja produktów i usług dostępnych w sieciach afiliacyjnych przez własną stronę www.

Idealny sposób to zrobienie strony, która będzie tematycznie powiązana z danym produktem. Przypuśćmy, że zrobisz stronę na temat sprzętu Audio. Możesz w nim zamieścić dla przykładu ranking Soundbarów (popularne głośniki pod telewizor). Czy musisz w tym celu testować konkretne modele? Nie! Wystarczy, że robiąc taki ranking, będziesz posiłkować się wiedzą, która jest już dostępna w internecie – w opiniach na temat danego produktu, na forach dyskusyjnych czy grupach społecznościowych. Oczywiście nie chodzi o kopiowanie wszystkich dostępnych informacji a przygotowanie własnego materiału. Na bazie takich informacji można przygotować naprawdę solidny artykuł. Jak jednak zarobić na tym dodatkowe pieniądze?

Wystarczy, że w takim rankingu zamieścisz linki afiliacyjne. Jeśli się uda, mogą to być linki do konkretnych produktów (może Ci się to udać z pomocą PP Ceneo), jeśli nie to może to być link odsyłający do sklepu ze sprzętem audio. Bez problemu znajdziesz sieci afiliacyjne, które wypłacą Ci prowizje od sprzedaży np. Media Expert, MediaMarkt czy RTVEuro AGD. Znajdziesz je w ofercie programów partnerskich System Partnerski Bankier lub MyLead. Warto pod tym kątem poszukać jeszcze mniejszych sklepów internetowych działających z własnym PP (Program Partnerski), w których ta prowizja może być znacznie większa.

soundbar w PP Ceneo

Dla przykładu mogę Ci powiedzieć, że jednym z programów partnerskich, z którym ja zaczynałem przygodę, był sklep sprzedający tunery satelitarne. Jako że w tym czasie mocno interesowałem się tematyką TV/SAT (może ktoś z Was pamięta czasy laki.dvhk.pl?) więc postanowiłem stworzyć stronę, która będzie poświęcona takim tunerom służącym do odbioru telewizji satelitarnej. Praktycznie nie było dnia, by przez stronę nie sprzedał się jakiś produkt. A to oczywiście wiązało się z dodatkową prowizją, która została mi wypłacona. Bywały takie dni, że przedmiotem sprzedaży były droższe tunery, których wartość sięgała 2000 zł a ja otrzymywałem 5% od sprzedaży. Nie trudno więc policzyć, że wystarczyło by sprzedały się dziennie 2 takie tunery, by na moje konto wpłynęło dodatkowe 100 zł.

 • Sprzedaż artykułów sponsorowanych i reklamowych

Posiadając własną stronę internetową o określonej tematyce, możesz zarabiać również na inne sposoby. Możesz zamieszczać na niej również artykuły sponsorowane. Klientów na nie, nie musisz daleko szukać. Wystarczy dodać swoją stronę do takich sieci jak choćby Linkhouse, WhitePress czy Orion Media, a następnie określić cenę za artykuł. Bez problemu możesz w ten sposób zarabiać 100 zł za zamieszczenie na swojej stronie artykułu sponsorowanego. Mogę Ci jedynie zdradzić, że niektóre z moich najlepszych stron potrafiły generować nawet 1800 zł za zamieszczenie tylko 1 artykułu sponsorowanego. To jak najbardziej realne, tym bardziej, jeśli Twoja strona będzie tematycznie poruszała się w tych samym rejonach, co branża docelowa klienta.

Jak obiecałem, na koniec wspomnę jeszcze o kilku innych dodatkowych metodach, dzięki którym możesz zarobić 100 zł dziennie nie posiadając własnej strony internetowej. Pamiętaj jednak, że znacznie lepsze wyniki będziesz mógł osiągnąć, zakładając taką stronę czy bloga.

artykuł sponsorowany

Przykład artykułu sponsorowanego

Metody umożliwiające zarobienie 100 zł dziennie bez własnej strony www

 • Promocja produktów i usług dostępnych w sieciach afiliacyjnych poprzez zamieszczanie bezpośrednich linków kierujących do produktów lub usług.

Na ogół takie adresy służące do promocji konkretnych produktów są dosyć długie, dlatego warto je skrócić poprzez użycie jednego z popularnych „skracaczy” adresów URL. Najbardziej popularne z nich to Bit.ly, Ow.ly, TinyURL lub Bl.ink.

W ten sposób możesz promować różnego rodzaju usługi czy produkty. Nie posiadając własnej strony www, polecanie usług moim zdaniem będzie korzystniejsze. Mogą to być np. oferty leasingu dla firm czy kredyty firmowe. Tutaj wysokość wypłacanego CPL (prowizja za samo wypełnienie wniosku) jest bardzo wysoka i w przypadku wniosków wypełnianych przez firmę czy osobę prowadzącą działalność gospodarczą wynosi od 30 do nawet 100 zł za 1 wniosek CPL. Wystarczy przygotować kilka reklam tekstowych takiej usług i zamieścić go na portalach ogłoszeniowych. Oczywiście najlepiej takich, które umożliwiają zamieszczenie dodatkowego linku do strony www.

Przeczytaj również: Jak zarabiać w internecie 4000 zł miesięcznie?

Artykuł przygotował: Karol Jaszewski


  4 replies to "Jak zarobić 100 zł dziennie przez internet?"

  • Basia

   Chce zarobić przez internet

  • Eryk

   Programy partnerskie, to świetny sposób na zarabianie pieniędzy w internecie i na dodatek dostępny dla każdego. Aby jednak mieć dobre wyniki, to trzeba ten biznes potraktować serio i przyłożyć się do pracy. Postawienie, wypozycjonowanie i wypromowanie strony internetowej wymaga czasu, ale potem jest już z górki.E

  • Marta

   Chce zarabiać przez internet ale nie mam pomysłu jak to zrobić

  • Patryk

   Sam szukałem sposobu na zarabianie w Internecie już jakiś czas, aż w końcu znalazłem. Nie jest to aż 100zł dziennie, ale jest to dobry dodatek do wypłaty i można to robić gdziekolwiek masz Internet. Aplikacja, która mi to umożliwia nazywa się Paidwork, jest to polska aplikacja, zarobiłem w niej sporo pieniędzy odkąd zacząłem kilka miesięcy temu. Aplikacja pozwala na zarobek na wiele możliwych sposobów takich jak oglądanie filmików, wypełnianie ankiet czy granie w gry mobilne. Chętnie podzieliłbym się swoim linkiem polecającym, który pozwoliłby nam zarobić dodatkowe 40zł jednak obawiam się, że wtedy ten komentarz nie zostanie zatwierdzony przez moderację 🙁

Leave a Reply

Your email address will not be published.